Zateplení fasád

Správně zateplená fasáda se pozná tak, že budova může dýchat, ale zároveň izoluje teplo, a tím Vám šetří náklady na energie. Postaráme se o Vaše pohodlné a levnější bydlení.

Provádíme návrhy, posudky a realizace zateplení fasád, vždy s ohledem na konkrétní materiály, polohu a náročnost lokálních hydrometeorologických podmínek. Používáme ty nejkvalitnější materiály dostupné na trhu, abychom se vyhnuli případným poruchám opotřebením. Tyto opravy jsou značně nákladné a mohou vážně poškodit konstrukci střechy nebo i celého domu.

Zateplení od odborného posudku po realizaci

Pláštěm může unikat značné množství tepla, což se projeví nejen na kvalitě bydlení, ale i na Vaší peněžence. Zateplením se vyhnete obojímu.

Provádíme kvalitní hydroizolace a zateplení na novostavbách, a to i jako součást rekonstrukce střechy. Oboje provedeme na základě optimalizovaného odborného návrhu.

Na Vaše přání jsme schopni vypracovat i tepelně technické posouzení prostupu tepla, včetně bilance pohybu vodních par ve střešní konstrukci, které vám pomůže plánovat a udržovat vaše bydlení v té nejlepší kondici.

Sdílet Přidat do oblíbených

Naše kvalita a certifikace

Na řemeslné špičce se udržujeme i díky své odbornosti z pravidelných školení a certifikačních zkoušek, a samozřejmě díky referencím našich zákazníků.

Všechny certifikáty

Reference

Rychlost
a kvalita

Díky mnohaletým zkušenostem pracujeme kvalitně a efektivně.

Už desítky let 
stavíme s vámi

Jsme spolehlivým partnerem při budování Vašeho domova.

Zázemí rodinné 
firmy

Rodinné tradice a hodnoty nám pomohly mezi řemeslnou špičku.