Montované konstrukce (SDK)

Montovaná konstrukce je moderní způsob výstavby a rekonstrukce. Kvalitní materiály dovolují mnoho netradičních a spolehlivých úprav. Stačí si vybrat!

Ve spolupráci s vybranými výrobci provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů, příček. Zaměřujeme se i na rekonstrukce bytových jader a kompletní provedení půdních vestaveb, včetně vybudování sociálního zázemí. Sestavíme pro Vás i kanceláře průmyslových objektů, supermarketů nebo nemocničních zařízení. Máme dlouholeté zkušenosti, výsledky, veškerá oprávnění a certifikáty od předních dodavatelů sádrokartonových materiálů. To vše je zárukou kvalitní a poctivé řemeslné práce. Napište nám!

Používáme pouze ověřené materiály, technologie a postupy, které se prosadily v zahraničí nebo na českém trhu. Všechny splňují normy ČSN i současné náročné požadavky na ekologii.

Výhody sádrokartonu

Sádrokarton je výjimečný především svou všestranností a univerzálním použitím. Materiál je vhodný na příčky, stropy a podhledy, suché omítky, předstěny nebo šikminy půdních vestaveb rozmanitých tvarů.

Výhody sádrokartonových systémů:

 • Rychlá a nenáročná montáž
 • Přesnost vyměření
 • Vysoká odolnost
 • Plošná neomezenost
 • Moderní a ekologické řešení
 • Samonosnost příček i stropů
 • Finanční dostupnost
 • Možnost následné úpravy (malování, tapetování, obklad)
 • Lehkost umožňuje použití i u staticky náročných objektů (na rozdíl od betonu nebo cihel)

Příklady montáže a využití sádrokartonu:

 • Zástavba půdních prostorů či podkroví včetně zabudování střešních oken
 • Úpravy interiérů jako jsou sádrokartonové příčky, dělící stěny, podhledy, obklady stěn a zateplení
 • Výměna bytových jader ze sádrokartonových příček a stěn
 • Úpravy reprezentativních prostor pomoci sádrokartonu
 • Neobvyklé úprav interiérů, například oblé hrany nebo klenbové oblouky
 • Suché podlahy ze sádrokartonu

Sádrokarton v podkroví a dřevostavbách

Se sádrokartonovými a sádrovláknitými deskami je rekonstrukce půdních prostor či výstavba nové dřevostavby opravdu nenáročná a u správně provedených konstrukcí lze dosáhnout výborných výsledků. Díky suchým pracovním postupům lze dosáhnout maximální efektivity výstavby, tj. rychle, čistě a flexibilně.

U dřevostaveb a podkrovních místností je navíc nutné dodržet vysokou kvalitu požární ochrany. Sádrokartonové panely splňují veškeré bezpečnostní podmínky a zároveň nabízejí vynikající akustickou ochranu.

Sádrokartonové stropní podhledy: Snižte své náklady moderním řešením

Stropní podhledy umožňují získat atraktivní vzhled stropu pod vlastní konstrukcí stropu. Při montáži lze často instalovat skelnou vlnu pro odhlučnění. Stropní podhledy skvěle zakrývají stropní instalace, takže při finální úpravě lze nainstalovat osvětlení, odvod klimatizace, odvětrání nebo praktické osvětlení. Snižují se tak náklady na teplo a zlepšuje se zvuková izolace.

Minerální stropní podhledy se hodí do prostor s náročnějším provozem, například do veřejných budov nebo do pohostinství. Je možné si vybrat ze široké nabídky povrchového rastru podhledů. Rádi Vám poradíme nebo na přání zprostředkujeme zkontaktování bytového architekta.

Najdeme pro Vás optimální řešení a typ podhledu. Realizujeme nízko i vysoko rozpočtové zakázky.

Příčky ze sádrokartonu: Rychlá a snadná úprava interiérů

Sádrokarton je ideální pro rozdělování interiéru pomocí příček. Splňuje veškeré protipožární požadavky a není zátěží pro stropní konstrukci, navíc sádrokartonové příčky nejsou nosné stěny. Sádrokartonové panely lze využít i pro tzv. předsazené stěny k zakrytí instalací vedoucích podél stěn. Předností předsazených stěn je především rychlá a suchá montáž.

Vlastnosti těchto materiálů umožňují vytvořit interiér místnosti zcela podle Vašich přání a na míru. Ohýbané konstrukce a desky umožňují i oblouky a další zajímavé prvky.

Uspokojíme náročnější bytové designéry i nenáročné zákazníky vyžadující kvalitní práci.

Sádrokarton v koupelně: Vlhkost nevadí

V prostorách se zvýšenou vlhkostí se používá speciálně upravený druh sádrokartonu, který je pomocí impregnace vyrobený tak, aby odolal vysoké vlhkosti.

Sdílet Přidat do oblíbených

Naše kvalita a certifikace

Na řemeslné špičce se udržujeme i díky své odbornosti z pravidelných školení a certifikačních zkoušek, a samozřejmě díky referencím našich zákazníků.

Všechny certifikáty

Reference

Rychlost
a kvalita

Díky mnohaletým zkušenostem pracujeme kvalitně a efektivně.

Už desítky let 
stavíme s vámi

Jsme spolehlivým partnerem při budování Vašeho domova.

Zázemí rodinné 
firmy

Rodinné tradice a hodnoty nám pomohly mezi řemeslnou špičku.