Stali jsme se členem Rady cechu

Díky našim zkušenostem a požadavkům na vzdělávání a kvalitu práce jsme byli nově zařazeni mezi členy Řemeslné rady našeho cechu.

Díky tomuto členství máme možnost pozitivně ovlivňovat vývoj v celém oboru. Doufáme, že rozvineme odbornou spolupráci s výrobci a podpoříme i výzkumné projekty, které vznikají na půdách českých technických univerzit. Děkujeme za důvěru!

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky je dobrovolné sdružení profesionálů v oborech klempířství, pokrývačství a tesařství. Sdružení vzniklo v roce 1995 s cílem pozvednout tato řemesla na tu nejvyšší úroveň, kterou si zasluhují, protože střecha nad hlavou neslouží jen k tomu, aby na nás nepršelo. Často pro nás znamená domov, místo, kde jsme v bezpečí. Cech ve svých stanovách vyzdvihuje základy slušného a čestného chování v podnikání, profesní zdatnost a profesní etiku. Kvalitu sdružení dokazuje i to, že je členem mezinárodní federace pokrývačů IFD, které se každoročně schází a řeší zásadní otázky oboru na evropské úrovni. Máme tu čest, že patříme mezi zástupce řídícího výboru IFD.

Sdílet Přidat do oblíbených

Naše kvalita a certifikace

Na řemeslné špičce se udržujeme i díky své odbornosti z pravidelných školení a certifikačních zkoušek, a samozřejmě díky referencím našich zákazníků.

Všechny certifikáty

Mohlo by Vás také zajímat

Čtyři z pěti hvězd kvality

Získali jsme čtyři hvězdy v kvalitě práce společnosti Rheinzink a zařadili jsme se mezi nejlepší klempířské firmy v České republice.

Číst více

Rychlost
a kvalita

Díky mnohaletým zkušenostem pracujeme kvalitně a efektivně.

Už desítky let 
stavíme s vámi

Jsme spolehlivým partnerem při budování Vašeho domova.

Zázemí rodinné 
firmy

Rodinné tradice a hodnoty nám pomohly mezi řemeslnou špičku.